DOM MODY Ślubnej „GIOVANNA”  Joanna Szczepańczyk to firma, która powstała z marzeń i dla marzeń…  Jesteśmy po to, by spełniać Wasze marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej w tym wyjątkowym dla Was dniu…

Film stworzony przez: ROZWADOWSKA GRAFIKA&FILM

GALERIA SALONU

Nasze początki sięgają 1995 roku kiedy to w Siemianowicach Śląskich zaistniał pierwszy salon z sukniami  ślubnymi pod nazwą „ALEXIS” i w rękach różnych właścicieli funkcjonował przez następne 15 lat.

Od 1 marca 2015 roku  w Będzinie, przy Alei Kołłątaja 16,  został otwarty  DOM MODY ŚLUBNEJ „Giovanna”. Salon o powierzchni 270m2 jest najprawdopodobniej największym salonem z sukniami ślubnymi na Zagłębiu.  Naszym Klientkom oferujemy kolekcje sukien ślubnych  najlepszych polskich firm AFRODYTA, MSMODA oraz NewKARINA.

Możemy pochwalić się też własnymi, autorskimi projektami sukien ślubnych, które wykonywane są specjalnie dla naszego salonu przez powyższych producentów i co roku wchodzą do kolekcji tych firm.

Wszystkie nasze suknie to wyjątkowa jakość materiałów, piękno zagranicznych koronek oraz profesjonalne i bezbłędne odszycie każdej sukni na miarę dopasowaną do Klientki.

Aktualnie w naszej ofercie 5 różnych kolekcji sukien ślubnych w tym kolekcja specjalna DELUXXL w rozmiarach PLUS. Opis oraz zdjęcia można zobaczyć na naszej stronie Internetowej w galerii.

Wyróżnia nas  profesjonalne i nietuzinkowe podejście do każdej Klientki.  To Wy uśmiechnięte, zadowolone i spełnione Panny Młode jesteście naszą wizytówką, a my jesteśmy po to, by spełniać Wasze marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej.

Służymy dobrą radą, pomocą, wsparciem w każdej sytuacji, a to wszystko przy dobrej kawie i w bardzo intymnej atmosferze.

Nasze Panny Młode chętnie nas polecają i dzielą się z nami swoimi wrażeniami oraz zdjęciami z tego najpiękniejszego dnia, które za ich zgodą publikujemy na Facebooku.

DOM MODY ŚLUBNEJ GIOVANNA to firma prowadzona nowocześnie i z pasją , dlatego co roku, już cyklicznie organizujemy specjalne wydarzenia,  a także wiele promocji i konkursów. Najbliższe DNI OTWARTE  już  w listopadzie i grudniu.

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. Strona prowadzona w formie bloga, może być dla Was źródłem inspiracji, pomocy oraz  informacji o tym co aktualnie się u nas  dzieje.
    
Jesteśmy stale dostępni poprzez aplikację Messenger, drogą e-mailową i przez telefon.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO SALONU !

Visitors Counter

15010
Dzisiaj9
Wczoraj10
W tym tygodniu30
W tym miesiącu128
Wszystkich odwiedzin15010
© 2019 DOM MODY ŚLUBNEJ GIOVANNA   |  Joomla Templates by Joomzilla.com