SALONY MODY ŚLUBNEJ „GIOVANNA”  Joanna Szczepańczyk to firma, która powstała z marzeń i dla marzeń…  Jesteśmy po to, by spełniać Wasze marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej w tym wyjątkowym dla Was dniu… Suknie GIOVANNA, to suknie ślubne z gwarancją na szczęście…

GALERIA SALONU w Będzinie, Aleja Hugo Kołłątaja 16

Nasze początki sięgają 1995 roku kiedy to w Siemianowicach Śląskich zaistniał pierwszy salon z sukniami  ślubnymi pod nazwą „ALEXIS” i w rękach różnych właścicieli funkcjonował przez następne 15 lat.

Od 1 marca 2015 roku  w Będzinie, przy Alei Kołłątaja 16,  został otwarty  DOM MODY ŚLUBNEJ „Giovanna”. Salon o powierzchni 270m2 jest najprawdopodobniej największym salonem z sukniami ślubnymi na Zagłębiu.  Naszym Klientkom oferujemy kolekcje sukien ślubnych  najlepszych polskich firm AFRODYTA, MsMODA, AGORA.

Od tego czasu firma uzyskała duże uznanie wśród Klientek, popularność i ponad 8 tysięcy polubień na funpag-u na Facebooku, dlatego rozwijamy się dla Was.

Dnia 7 września 2019 roku w Rybniku, przy ul. Wodzisławskej 14, otwarliśmy drugi salon „GIOVANNA” MODA ŚLUBNA. W salonie o powierzchni 150m2 oferujemy kolekcje uznanych na świecie producentów takich jak: Elizabeth Passion, Agnes Fashion Group, Afrodyta i MsModa.

GALERIA SALONU w Rybniku, ulica Wodzisławska 14

Możemy pochwalić się też własnymi, autorskimi projektami sukien ślubnych, które wykonywane są specjalnie dla naszych salonów przez powyższych producentów i co roku wchodzą do kolekcji tych firm.

Aktualnie w naszej ofercie 6 różnych kolekcji sukien ślubnych w tym kolekcja specjalna DELUXXL w rozmiarach PLUS, której suknie ślubne są w większości właśnie modelami autorskimi.

Wszystkie nasze suknie to wyjątkowa jakość materiałów, piękno zagranicznych koronek oraz profesjonalne i bezbłędne odszycie każdej sukni na miarę dopasowaną do Klientki.
Opis oraz zdjęcia większości dostępnych modeli sukien ślubnych, można zobaczyć na naszej stronie Internetowej w galerii oraz na naszym funpage-u na Facebooku.

Wyróżnia nas  profesjonalne i nietuzinkowe podejście do każdej Klientki.  To Wy uśmiechnięte, zadowolone i spełnione Panny Młode jesteście naszą wizytówką, a my jesteśmy po to, by spełniać Wasze marzenia o najpiękniejszej sukni ślubnej. Suknie ślubne GIOVANNA, to suknie z gwarancją na szczęście.

Służymy dobrą radą, pomocą, wsparciem w każdej sytuacji, a to wszystko przy lampce szampana lub dobrej kawie i w bardzo intymnej atmosferze.

Nasze Panny Młode chętnie nas polecają i dzielą się z nami swoimi wrażeniami oraz zdjęciami z tego najpiękniejszego dnia, które za ich zgodą publikujemy na Facebooku.

Salony MODY ŚLUBNEJ „GIOVANNA”, to firma prowadzona nowocześnie i z pasją , dlatego co roku, już cyklicznie organizujemy specjalne wydarzenia,  a także wiele promocji i konkursów. Najbliższe DNI OTWARTE  już  w październiku, listopadzie i grudniu.

Zapraszamy do polubienia nas na Facebooku. Strona prowadzona w formie bloga, może być dla Was źródłem inspiracji, pomocy oraz  informacji o tym co aktualnie się u nas  dzieje.
    
Jesteśmy stale dostępni poprzez aplikację Messenger, drogą e-mailową i przez telefon.
ZAPRASZAMY SERDECZNIE DO NASZYCH SALONÓW  w Będzinie i Rybniku!

Visitors Counter

19746
Dzisiaj2
Wczoraj7
W tym tygodniu23
W tym miesiącu254
Wszystkich odwiedzin19746
© 2020 DOM MODY ŚLUBNEJ GIOVANNA   |  Joomla Templates by Joomzilla.com